6.B nocovala ve škole

1. 12. 2016

6.B nocovala ve škole

Ve čtvrtek 2.12.2016 vyměnili žáci šesté třídy svou postel za karimatku, peřinu za spacák, pokojíček za školní třídu a vyzkoušeli si jaké to je se ve škole nejen učit, ale také nocovat. V odpoledních hodinách se sešli u školy a jejich první kroky vedly do třídy, kde se vybalili a vytvořili si dočasné útočiště. Poté je čekal v prostorách školy pestrý program. Nejdříve vyráběli adventní kalendář, kterým si každý den zpestří a zkrátí to nekonečné čekání Vánoce. Potom si někteří zazpívali karaoke, zahráli stolní tenis, stolní fotbal a jiné hry. Na večeři s chutí snědli objednanou pizzu a čekal je další zábavný a lehce strašidelný program. Strastiplná cesta tmavými chodbami školy, kde pomocí baterky a za svitu svíčky, museli vyřešit několik hádanek a zodpovědět kvízové otázky. Nejen vítězové pak získali sladkou odměnu. Před spaním si ještě u lampiček povídali šlo se na kutě. Ráno si dali snídani, teplý čaj, zazpívali si vánoční písničku a plni zážitků se odebrali do svých lavic, připraveni na další školní den.