Karneval školní družiny

6. 2. 2019

Karneval školní družiny

Ve středu 6.2.2019 se děti z I. stupně již od rána těšily na dlouho očekávaný karneval. Po obědě to konečně vypuklo! Děti se proměnily ve zvířátka, pohádkové a filmové postavy a následně se přemístily v průvodu do tělocvičny. Program zahájili tanečníci H2B a Static Breakers. Hned po předtančení se děti zapojily do soutěží, které byly tentokrát motivovány českými pohádkami. V roli Jeníčka a Mařenky se snažily oloupit ježibabu o všechny perníčky, v roli Marušky překonávaly nelehkou cestu a pokoušely se získat pro nevlastní sestru a macechu fialky, jahody a jablíčka. V soutěži Chytrá horákyně si musely poradit s jízdou na koloběžce, chytit ryby na udici a následně vyluštit zapeklitou hádanku. Odpoledne plné her a tance zanechalo v dětech radostný zážitek. Připomínat jim bude tento den i malý dárek z tomboly.