KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Abeceda peněz

20. 3. 2019

Abeceda peněz

Ve středu 20.3.2019 přijeli za žáky 4.B zástupci České spořitelny v rámci celostátního projektu Abeceda peněz. Tato návštěva byla zaměřena na přípravu jarmarku, který proběhne koncem dubna v České spořitelně v Rožnově p. R. Firma Karafja – Sladké snění, kterou si děti ze 4.B založily, bude na tomto jarmarku prodávat své výrobky na podporu dobrého spaní. Zástupci spořitelny se podívali, jak jsou děti daleko s uskutečňováním svého podnikatelského nápadu, s výrobou zboží, zajímalo je účetnictví a marketing firmy. Od manažera projektu se děti dozvěděly mnoho užitečných informací, které je povedou k úspěšnému prodeji. Velkou motivací byla pro mladé podnikatele pochvala od odborníků a radost jim udělal i dáreček na závěr. Už teď se děti nemohou jarmarku dočkat.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 19

  ŘÍJ
  19.10.2021

  Žáci 5.A pořádají školní bufet, 9.A a 9.B půjdou do knihovny, 7.B jede do hvězdárny a piráti budou ve 3.B.

 • 20

  ŘÍJ
  20.10.2021

  Žáci 9.C navštíví městskou knihovnu.