KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Angličtina s knihou

8. 4. 2019

Angličtina s knihou

Jaro, jak již tradičně, patří v kroužku angličtiny pro druháčky knize. V pondělí 8. dubna 2019 se děti ze 2.A a 2.C přesvědčily o tom, že tyto barevné poklady stojí za pozornost. Ve třídě pro ně byly připraveny dětské anglické knížky plné obrázků, slovíček a příběhů. Ve skupinkách si druháci s jednotlivými knihami zopakovali a zábavnou formou naučili nová slovíčka a ponořili se do dobrodružství kočičky Pussy Cat, která se vydala do Londýna navštívit britskou královnu. V rámci příběhu se podívali na nejznámější místa hlavního města Velké Británie, které následně dokázali ukázat i na mapě. Na závěr si žáci vyrobili barevnou záložku. Netradiční lekce se všem moc líbila a knížka zůstane i nadále pravidelným zpestřením kroužku angličtiny.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS