KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Angličtina s knihou

8. 4. 2019

Angličtina s knihou

Jaro, jak již tradičně, patří v kroužku angličtiny pro druháčky knize. V pondělí 8. dubna 2019 se děti ze 2.A a 2.C přesvědčily o tom, že tyto barevné poklady stojí za pozornost. Ve třídě pro ně byly připraveny dětské anglické knížky plné obrázků, slovíček a příběhů. Ve skupinkách si druháci s jednotlivými knihami zopakovali a zábavnou formou naučili nová slovíčka a ponořili se do dobrodružství kočičky Pussy Cat, která se vydala do Londýna navštívit britskou královnu. V rámci příběhu se podívali na nejznámější místa hlavního města Velké Británie, které následně dokázali ukázat i na mapě. Na závěr si žáci vyrobili barevnou záložku. Netradiční lekce se všem moc líbila a knížka zůstane i nadále pravidelným zpestřením kroužku angličtiny.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.

 • Odpoledne s čerty a anděly ve ŠD

  Děti z 2. a 5. oddělení školní družiny prožily ve čtvrtek 7.12.2023 čertovské odpoledne.

 • Anglické divadlo pro sedmáky

  Všichni žáci 7. ročníku se ve čtvrtek 7.12.2023 vydali do Valašského Meziříčí na divadlo.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 12

  PRO
  12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.