KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Atletický čtyřboj - okresní kolo

21. 5. 2024

Atletický čtyřboj - okresní kolo

V úterý 21.5.2024 se vybraní žáci a žákyně zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje ve Valašském Meziříčí. Nejlepšího umístění dosáhla děvčata 6.-7. třídy, ve složení: Linda Juříčková, Anna Rozkošná, Anna Kaminská, Barbora Vašutová a Ema Elingerová, která ve velké konkurenci obsadila 2.místo a postupují do krajského kola. 
Také žáci 6.-7. třídy ve složení: Tadeáš Adamec, Richard Pešek a Filip Rušar v tomto malém a neúplném počtu zúčastněných ve své skupině dosahovali vynikajících výsledků a někteří překonali svůj osobní rekord. Starší žáky reprezentovali naší školu: Viktor Chumchal, Matouš Liška, Miroslav Vilim, Ondřej Bačík a Adam Střelecký, kteří rovněž podali velmi hezké sportovní výkony. 

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.