KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Barevný týden ve škole

5. 4. 2023

Barevný týden ve škole

V týdnu před velikonočními prázdninami sladili žáci a učitelé naší školy oblečení do pašijových barev. V pondělí 3. dubna 2023 zvolili členové žákovského parlamentu modrou barvu, která dle tradice znamená, že se ve všech domácnostech začíná s velkým jarním úklidem před Velikonocemi. V úterý 4. dubna zavládly v naší škole šedé barvy dle šedivého úterý, kdy se vymetaly pavučiny. Na škaredou středu, která letos vyšla na 5. dubna, se na sebe nemají lidé mračit, aby jim to zamračení nezůstalo celý rok, proto žáci určili veselou červenou barvu. Na fotografiích si můžete prohlédnout, jak se barevný týden na naší škole povedl.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.