Běh za zdravím

8. 9. 2017

Běh za zdravím

V pátek 8.9.2017 se žáci naší školy zúčastnili tradičního Běhu za zdravím. Patnáct dětí vyměnilo dopoledne školní lavici za závodní dráhu, aby si za slunečného počasí změřili síly na závodech v rožnovském parku. Naše škola si vedla v kategorii staršího žactva více než dobře. Ve své kategorii suverénně a s přehledem vyhrála Eva Rohelová (7.A) a třetí místo obhájila Vendula Kubáňová (7.A). Skvěle si vedli také starší žáci. Tuto kategorii vyhál Jamie Šindel (7.B) a za ním obsadil krásné druhé místo Jan Kubáň (6.A). Výboně si vedli i ostatní závodníci, kteří se sice nedostali na přední příčky, avšak není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se.