KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Benefiční bleší trh

17. 12. 2019

Benefiční bleší trh

V úterý 17. prosince 2019 se na naší škole uskutečnil již třetí ročník benefičního blešího trhu a bufetu, který si pro ostatní žáky a učitele připravila třída 9. B. Zvonění na velkou přestávku proměnilo chodbu u školní družiny v jedno velké tržiště. K zakoupení byly maličkosti, jako jsou plyšáci, knížky, pohádkové figurky a různé drobné hračky. Kdo si chtěl koupit něco na zub, také nepřišel zkrátka. Drobné občerstvení a dobroty čekaly na každého. Veškerý výtěžek bude věnován na dobročinné účely. Žáci se rozhodli utrženou částku ve výši 8 000 Kč věnovat Jakubu Guryčovi, který trpí vzácným onemocněním a jehož léčba je velmi nákladná. Za tento dobrý skutek patří žákům obrovská pochvala. Díky nim bude mít Jakubova rodina o něco hezčí Vánoce.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.