KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Benefiční bleší trh

17. 12. 2019

Benefiční bleší trh

V úterý 17. prosince 2019 se na naší škole uskutečnil již třetí ročník benefičního blešího trhu a bufetu, který si pro ostatní žáky a učitele připravila třída 9. B. Zvonění na velkou přestávku proměnilo chodbu u školní družiny v jedno velké tržiště. K zakoupení byly maličkosti, jako jsou plyšáci, knížky, pohádkové figurky a různé drobné hračky. Kdo si chtěl koupit něco na zub, také nepřišel zkrátka. Drobné občerstvení a dobroty čekaly na každého. Veškerý výtěžek bude věnován na dobročinné účely. Žáci se rozhodli utrženou částku ve výši 8 000 Kč věnovat Jakubu Guryčovi, který trpí vzácným onemocněním a jehož léčba je velmi nákladná. Za tento dobrý skutek patří žákům obrovská pochvala. Díky nim bude mít Jakubova rodina o něco hezčí Vánoce.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS