KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Bowlingový turnaj v 5.B

16. 5. 2023

Bowlingový turnaj v 5.B

Podle Wikipedie je bowling halový sport, ve kterém se hráč snaží hozenou koulí srazit co možná nejvyšší počet kuželek na konci dráhy. Od kuželek se bowling liší specifickou bowlingovou koulí a počtem kuželek (10, o jednu více). Tyto informace si páťáci vzali za své a v úterý 16.5.2023 se s nadšením vrhli do bowlingového turnaje v City Clubu, který byl hrazen z výdělku třídy ze školního Vánočního jarmarku. Hráči se nejprve rozdělili na dva týmy, seznámili se s pravidly a technikou bowlingu, nechybělo ani drobné občerstvení a očekávané zahájení turnaje mohlo začít.  Celkovým vítězem tohoto zábavného klání se stala Karolína Uhříková se 108 body, 2. místo obsadil Dominik Juřena se 103 body a bronzovou příčku získal Adam Horák s 96 body. Sportovní výkony obou týmů byly během turnaje velmi vyrovnané, a proto si s heslem „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“ toto odpoledne všichni užili doslova „na plné koule“. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.

 • Odpoledne s čerty a anděly ve ŠD

  Děti z 2. a 5. oddělení školní družiny prožily ve čtvrtek 7.12.2023 čertovské odpoledne.

 • Anglické divadlo pro sedmáky

  Všichni žáci 7. ročníku se ve čtvrtek 7.12.2023 vydali do Valašského Meziříčí na divadlo.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 12

  PRO
  12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.