Čertovská diskotéka

3. 12. 2015

Čertovská diskotéka

Ve čtvrtek 3.12.2015 se prostory školní družiny zaplnily čerty a čerticemi. Přišli, aby si společně užili „Čertovskou diskotéku“. Kromě tance s vidlemi a pytlem, tance „Tancovali dva čertíci“, se naučili zpívat a pohybem doprovázet písničku Rohy, kožich, kopyta, ocas …. Svoji pozornost a obratnost si prověřili při hře „Chlupatý čert“, kdy se snažili ukořistit v nestřeženém okamžiku čertův kouzelný chlup. Čas byl i na zamyšlení, co za špatné vlastnosti na svět nepatří a formou papírové koule, kterou naházeli do pytle, nachystali  sepsané neřesti na cestu do pekla. A protože čerti – kromě skotačení a lenošení – také rádi mlsají, dočkali se na závěr i pamlsku ve formě sladkého čertovského uhlí.