KALENDÁŘ     ·       571 759 761

České dějiny v pověstech ve 4.A

23. 11. 2023

České dějiny v pověstech ve 4.A

Ve čtvrtek 23.11.2023 se žáci 4.A přenesli do dávné minulosti našeho národa. Zabývali se pověstmi od doby praotce Čecha až po dobu vlády Přemyslovců. Děti čerpaly vědomosti z literárních a internetových zdrojů, především četbou, zhlédnutím a poslechem pověstí. Následovalo zpracování informací rozmanitými způsoby a jejich prezentování před třídou. Zpestřily také projektové dopoledne zábavným kvízem pro své spolužáky.  Ve druhé části si zahrály i divadlo a na závěr je čekalo dobrodružné putování po stanovištích plné zejména vědomostních aktivit, ve kterých zúročily nabyté znalosti při týmové spolupráci.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.