KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Cesta na tajuplný ostrov

7. 12. 2021

Cesta na tajuplný ostrov

V úterý 7.12. 2021 se žáci 4.A vydali na dobrodružnou cestu, na jejímž konci objevili ostrov plný přírodních pokladů. Před cestou se rozcvičili běhacím vánočním diktátem a pak už se vydali překonávat mnoho nástrah a úkolů, za které získávali střípky z názvu tajemného ostrova. Po rozluštění názvu se dozvěděli, že dopluli na třetí největší ostrov planety - Borneo, který skrývá překrásné a rozmanité formy života a cestou se dozvěděli spoustu dalších zajímavostí o tomto krásném místě. Na závěr si žáci vyrobili plakáty, kde zužitkovali všechny nasbírané informace a poznatky.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.