KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Cesta na tajuplný ostrov

7. 12. 2021

Cesta na tajuplný ostrov

V úterý 7.12. 2021 se žáci 4.A vydali na dobrodružnou cestu, na jejímž konci objevili ostrov plný přírodních pokladů. Před cestou se rozcvičili běhacím vánočním diktátem a pak už se vydali překonávat mnoho nástrah a úkolů, za které získávali střípky z názvu tajemného ostrova. Po rozluštění názvu se dozvěděli, že dopluli na třetí největší ostrov planety - Borneo, který skrývá překrásné a rozmanité formy života a cestou se dozvěděli spoustu dalších zajímavostí o tomto krásném místě. Na závěr si žáci vyrobili plakáty, kde zužitkovali všechny nasbírané informace a poznatky.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.