KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Cesta za jablíčkovou vůní

8. 11. 2022

Cesta za jablíčkovou vůní

V úterý 8.11.2022 využily děti školní družiny krásné podzimní odpoledne k výpravě do přírody. Na cestu jim svítilo sluníčko, barevné fáborky je provázely po trase a pomohly nalézt skryté úkoly. Děti společně určovaly podzimní plody pomocí hmatu a přiřazovaly je ke stromům, luštily hádanku, šifrovanou zprávu, určovaly listy a následně vymýšlely jména skřítků, ochránců jednotlivých stromů a nechyběla ani otázka pro chytré hlavičky. A protože to byla výprava za jablíčkovou vůní, musely společně určit jednotlivé části jablíčka a zjistit, kdo si na něm rád pochutnává. Není to jenom červík, ale i děti, a právě proto na ně čekalo na závěr výpravy překvapení v podobě jablečného závinu. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 19.4.2024

    Na 2. stupni proběhne Den Země, ZUŠku navštíví 1.ABC a 2.A, plavecký výcvik zahájí 3.AB, 4.A a 5.A.

  • Talent ZŠ 5. května

    Ve čtvrtek 18.4.2024 se v tělocvičně konal 2. ročník pěvecké soutěže Talent ZŠ 5. května.

  • Volejbalové zlato

    Ve středu 17.4.2024 získalo družstvo starších žákyň 1. místo v okrskovém kole ve volejbalu.