KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Cesta za jablíčkovou vůní

8. 11. 2022

Cesta za jablíčkovou vůní

V úterý 8.11.2022 využily děti školní družiny krásné podzimní odpoledne k výpravě do přírody. Na cestu jim svítilo sluníčko, barevné fáborky je provázely po trase a pomohly nalézt skryté úkoly. Děti společně určovaly podzimní plody pomocí hmatu a přiřazovaly je ke stromům, luštily hádanku, šifrovanou zprávu, určovaly listy a následně vymýšlely jména skřítků, ochránců jednotlivých stromů a nechyběla ani otázka pro chytré hlavičky. A protože to byla výprava za jablíčkovou vůní, musely společně určit jednotlivé části jablíčka a zjistit, kdo si na něm rád pochutnává. Není to jenom červík, ale i děti, a právě proto na ně čekalo na závěr výpravy překvapení v podobě jablečného závinu. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Anglická snídaně v 7.A

    Část žáků 7.A se sešla ve středu 29.3.2023 ráno na společné snídani v anglickém stylu.

  • 31.3.2023

    Společnou akci chystají deváťáci se svými malými kamarády z prvních tříd.

  • 29.3.2023

    Do klubu Vrátnice se vydaly třídy 3.C, 4.AB, 5.AB a 6.C na projekci dokumentárních filmů.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI