KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Cuketové mlsání ve 3.A

15. 9. 2020

Cuketové mlsání ve 3.A

Léto je pomalu u konce a na zahrádkách se sklízí bohatá úroda. Děti ze 3.A si v úterý 15.9.2020 vyzkoušely, jak se dá to, co se na zahrádce během léta urodí využít v kuchyni a pustily se do zpracování obří cukety. Oškrábat, nastrouhat, promíchat - práce jim šla pěkně od ruky. A co dobrého děti připravily? Upekly výbornou cuketovou buchtu, kterou ozdobily srdíčkem z cukru a připravily tak pro rodiče opravdu sladké překvapení. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS