KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Dámy a gentlemani v 5.B

28. 2. 2022

Dámy a gentlemani v 5.B

V pondělí 28.2.2022 se uskutečnil projektový den v 5.B ve víru etikety slušného chování. Děti se seznámily podrobněji s pravidly správného chování ve společnosti, zahrály si několik scének a situací, se kterými se mohou setkat, sestavily si návrh vlastního prostírání pro výjimečnou příležitost, a aby toho nebylo málo, nechyběly ani základy párového tance a zkouška vázání kravaty. Celým dnem nás doprovázely skvělé ukázky pana Ladislava Špačka, který rovněž napsal knihy pro děti věnované této problematice. I když se ze začátku děti trochu styděly, shodly se na tom, že den se perfektně vydařil a své nové znalosti zajisté využijí ve svém budoucím životě.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.