KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Dámy a gentlemani v 5.B

28. 2. 2022

Dámy a gentlemani v 5.B

V pondělí 28.2.2022 se uskutečnil projektový den v 5.B ve víru etikety slušného chování. Děti se seznámily podrobněji s pravidly správného chování ve společnosti, zahrály si několik scének a situací, se kterými se mohou setkat, sestavily si návrh vlastního prostírání pro výjimečnou příležitost, a aby toho nebylo málo, nechyběly ani základy párového tance a zkouška vázání kravaty. Celým dnem nás doprovázely skvělé ukázky pana Ladislava Špačka, který rovněž napsal knihy pro děti věnované této problematice. I když se ze začátku děti trochu styděly, shodly se na tom, že den se perfektně vydařil a své nové znalosti zajisté využijí ve svém budoucím životě.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.