KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Den archeologie ve Vsetíně

6. 10. 2021

Den archeologie ve Vsetíně

Ve středu 6. října 2021 se všichni čtvrťáci vydali za exkurzí s názvem Oděv v běhu dějin do vsetínského zámku. Tento program seznámil děti s odíváním v pravěku a středověku na území našeho regionu. Žáci si prošli celým procesem odívání od suroviny, přes polotovar až po hotový výrobek. Připraveny pro ně byly i zajímavé interaktivity, v rámci kterých si mohli vyzkoušet dobové oblečení, šperky a další. Každý žák obdržel zajímavý pracovní sešit s tematickými úkoly. Děti si z exkurze odnesly spoustu nových poznatků o pravěkém životě a při zkoušení oděvů si užily i hodně legrace.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.