KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Deváťáci zakládali firmy

18. 5. 2021

Deváťáci zakládali firmy

Žáci 9.A a 9.B dostali v době jarní on-line výuky v rámci výchovy k občanství nelehký úkol. Měli založit firmu, která by vyráběla zcela nové a revoluční produkty, případně by nabízela inovativní služby. Vymyslet firemní know-how, vytvořit rozpočet firmy a navrhnout výrobní technologie zvládli deváťáci na jedničku. Všichni se pak těšili, až budou moci svá díla představit „naživo“ kamarádům ve třídě. Stalo se tak v pondělí 17. května a v úterý 18. května 2021, kdy po návratu do školy odprezentovali vlastní návrhy výrobků a služeb svým spolužákům jako praví obchodní manažeři. Na úžasné nápady žáků se můžete podívat na fotografiích.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.