Deváťáci zakládali firmy

18. 5. 2021

Deváťáci zakládali firmy

Žáci 9.A a 9.B dostali v době jarní on-line výuky v rámci výchovy k občanství nelehký úkol. Měli založit firmu, která by vyráběla zcela nové a revoluční produkty, případně by nabízela inovativní služby. Vymyslet firemní know-how, vytvořit rozpočet firmy a navrhnout výrobní technologie zvládli deváťáci na jedničku. Všichni se pak těšili, až budou moci svá díla představit „naživo“ kamarádům ve třídě. Stalo se tak v pondělí 17. května a v úterý 18. května 2021, kdy po návratu do školy odprezentovali vlastní návrhy výrobků a služeb svým spolužákům jako praví obchodní manažeři. Na úžasné nápady žáků se můžete podívat na fotografiích.