Divadelní představení pro rodiče

20. 6. 2018

Divadelní představení pro rodiče

Ve středu 20. června 2018 se děti z 2. a 5. oddělení školní družiny dočkaly premiéry svého divadelního představení Kouzelný skřítek aneb Jak to bylo se školou dříve a Zubař je anděl, které nacvičily v rámci celoroční hry Rožnov dříve a dnes. Ti, kteří si rozhodli vyzkoušet řeholi opravdových herců, pravidelně nacvičovali, mnohdy i na úkor svého hraní s kamarády.  Jejich usilovná práce se vyplatila. Rodiče, prarodiče, sourozenci, kamarádi byli potěšeni jejich hereckými výkony. Děti dostaly za odměnu nocování ve školní družině. K večeři si pochutnaly na pizze a než se uložily do pelíšků, prověřily si svou statečnost na „ Stezce odvahy“,  kterou  pro ně nachystali kamarádi z 5.A. Aby se jim dobře usínalo, nechyběla ani pohádka na dobrou noc.