KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Divadelní představení ve školní družině

21. 6. 2022

Divadelní představení ve školní družině

V úterý 21.6.2022 děti školní družiny a tanečního kroužku přivítaly ve škole své rodiče, aby jim představily, co se během roku naučily. Děti z tanečního kroužku zahájily podvečer country tancem, kterým roztleskaly celý sál. Následovalo divadelní představení dětí 2. a 5. oddělení, které tak završilo celoroční hru Cesta kolem světa. První příběh byl o zvířátkách ze ZOO, která se rozhodla navštívit svůj rodný kontinent, a druhý příběh byl o Vašku cestovateli, který ztroskotal na ostrově Mňamity Papity mezi lidojedy. Nechyběly ani písničky, které děti provázely během roku. Rodiče odcházeli nadšeni z výkonu svých malých herců, které čekalo za odměnu přenocování ve školní družině.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.

 • Odpoledne s čerty a anděly ve ŠD

  Děti z 2. a 5. oddělení školní družiny prožily ve čtvrtek 7.12.2023 čertovské odpoledne.

 • Anglické divadlo pro sedmáky

  Všichni žáci 7. ročníku se ve čtvrtek 7.12.2023 vydali do Valašského Meziříčí na divadlo.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 12

  PRO
  12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.