KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Druháci na exkurzi ve služebně MP

11. 11. 2019

Druháci na exkurzi ve služebně MP

Dětmi tolik očekávaný Martin na bílém koni sice v pondělí 11.11.2019 nepřijel, ale i tak si žáci druhých  tříd užili nevšední den. Navštívili služebnu Městské policie, kde se jich ujal samotný pan ředitel Aleš Pilař. Děti měly možnost prohlédnout si celé zázemí služebny, viděly kamerový systém města, přístroj na měření rychlosti, vysílačky, policejní vůz a mnoho dalších zajímavých věcí, které policisté při své práci používají.  Při poutavém a poučném vyprávění pana ředitele se seznámili s prací městských strážníků a dostaly od něj i netradiční dárek v podobě nábojnice a reflexní přívěšek.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS