KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Druháci na exkurzi ve služebně MP

11. 11. 2019

Druháci na exkurzi ve služebně MP

Dětmi tolik očekávaný Martin na bílém koni sice v pondělí 11.11.2019 nepřijel, ale i tak si žáci druhých  tříd užili nevšední den. Navštívili služebnu Městské policie, kde se jich ujal samotný pan ředitel Aleš Pilař. Děti měly možnost prohlédnout si celé zázemí služebny, viděly kamerový systém města, přístroj na měření rychlosti, vysílačky, policejní vůz a mnoho dalších zajímavých věcí, které policisté při své práci používají.  Při poutavém a poučném vyprávění pana ředitele se seznámili s prací městských strážníků a dostaly od něj i netradiční dárek v podobě nábojnice a reflexní přívěšek.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.