KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Exkurze ke Dni Země

17. 4. 2019

Exkurze ke Dni Země

V úterý 16.4. a ve středu 17.4.2019 žáci druhých tříd navštívili Střední zemědělskou školu v Rožnově p. R.  Studenti školy si pro děti připravili prezentaci, která děti seznámila se svátkem ke Dni Země a v kvízech si všichni prověřili znalosti o našich lesních zvířatech. V areálu školy na druháčky čekala stanoviště s úkoly, které byly zaměřené na péči o naši Zemi. Na závěr žáčci navštívili místní zookoutek, kde si mohli pohladit činčilu nebo morče.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS