KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Filmový online workshop

28. 5. 2021

Filmový online workshop

V pátek 28.5.2021 se první třídy proměnily v poznávací tvořivé dílny. V rámci 61. mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež Zlín Film Festival se prvňáčci se svými velkými kamarády z 8.B a devátých tříd zapojili do online workshopu s názvem Lunapark filmových vynálezů. Děti se dozvěděly fascinující informace o tom, jak funguje lidské oko, co to je kinematograf a mnoho dalších zajímavostí. Pracovní týmy si vyzkoušely vyrobit jednoduchou animaci a přesvědčily se, jak se dá lidské oko jednoduše obelstít. Workshop obohatil obě věkové skupiny dětí, které si navíc opět po dlouhé době užily své vzájemné přítomnosti.

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.