Florbalové medaile

8. 6. 2022

Florbalové medaile

V pondělí 6.6.2022  se vybraní chlapci z osmých a devátých tříd zúčastnili florbalového turnaje, který hostila základní škola na Dolní Bečvě. Na turnaji se sešlo 7 celků ze škol Rožnovska a okolí. Všechny školy reprezentovali florbalisté z okolních mládežnických klubů, a proto byla k vidění spousta výborných zápasů. Naši reprezentanti to dotáhli až do finále, kde však podlehli pozdějším vítězům a domů proto dovezli krásné druhé místo. O 2 dny později, ve středu 8.6.2022 se pak na stejném místě sešly k porovnání sil ve florbale také dívky, tentokrát z celého 2. stupně. I v této soutěži se sešel nakonec pěkný počet týmů – celkem 6. Zápasy byly velmi vyrovnané, a několikrát došlo i na nájezdy. Ty však musí naše holky ještě dopilovat. Hlavním cílem bylo si užít hru a to věřím, že se podařilo. Kromě toho se ale ani dívky nenechaly zahanbit a umístily se na bronzové příčce.