KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Hajný je lesa pán

22. 10. 2019

Hajný je lesa pán

V úterý 22.10.2019 se žáci 7.A a 7.B vypravili do zámku Lešná u Valašského Meziříčí, kde se zúčastnili dvou interaktivních programů. Jeden z nich nesl název Hajný je lesa pán, který proběhl jako doprovodná akce k výstavě Myslivost - minulost a současnost. Žáci se dozvěděli mnohé informace z oblasti historie myslivosti, pytláctví, sokolnictví či kynologie. Následné získané znalosti ověřili v týmové soutěži a výherce neminula ani sladká odměna. Ve druhém programu Ze staré školy se sedmáci vrátili v čase do vyučování na přelomu 19. a 20. století. Zasedli do starých školních lavic a poslouchali povídání paní učitelky o tom, jak a co se dříve učilo. Na závěr si vyzkoušeli psaní inkoustem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS