KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Hajný je lesa pán

22. 10. 2019

Hajný je lesa pán

V úterý 22.10.2019 se žáci 7.A a 7.B vypravili do zámku Lešná u Valašského Meziříčí, kde se zúčastnili dvou interaktivních programů. Jeden z nich nesl název Hajný je lesa pán, který proběhl jako doprovodná akce k výstavě Myslivost - minulost a současnost. Žáci se dozvěděli mnohé informace z oblasti historie myslivosti, pytláctví, sokolnictví či kynologie. Následné získané znalosti ověřili v týmové soutěži a výherce neminula ani sladká odměna. Ve druhém programu Ze staré školy se sedmáci vrátili v čase do vyučování na přelomu 19. a 20. století. Zasedli do starých školních lavic a poslouchali povídání paní učitelky o tom, jak a co se dříve učilo. Na závěr si vyzkoušeli psaní inkoustem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Jarní prázdniny

  V pondělí 8.3.2021 začínají dětem týdenní jarní prázdniny.

 • Uzavření školy pro všechny žáky

  Vzhledem k vyhlášeným opatřením přecházejí na distanční výuku i žáci 1. a 2. ročníku.

 • 25.2.2021

  Ve čtvrtek 25.2.2021 začne platit ve škole mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 8

  BŘE
  Jarní prázdniny

  V pondělí 8.3.2021 začínají dětem týdenní jarní prázdniny.