KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Hajný je lesa pán

22. 10. 2019

Hajný je lesa pán

V úterý 22.10.2019 se žáci 7.A a 7.B vypravili do zámku Lešná u Valašského Meziříčí, kde se zúčastnili dvou interaktivních programů. Jeden z nich nesl název Hajný je lesa pán, který proběhl jako doprovodná akce k výstavě Myslivost - minulost a současnost. Žáci se dozvěděli mnohé informace z oblasti historie myslivosti, pytláctví, sokolnictví či kynologie. Následné získané znalosti ověřili v týmové soutěži a výherce neminula ani sladká odměna. Ve druhém programu Ze staré školy se sedmáci vrátili v čase do vyučování na přelomu 19. a 20. století. Zasedli do starých školních lavic a poslouchali povídání paní učitelky o tom, jak a co se dříve učilo. Na závěr si vyzkoušeli psaní inkoustem.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.