KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Indiánský den ve 3.A a 3.B

24. 5. 2024

Indiánský den ve 3.A a 3.B

V pátek 24.5.2024 prožili žáci 3.A a 3.B indiánský projektový den. Hned po plavání to začalo.  Žáci dostali bílá trička, která si podepsali, namočili a smotali do malých klubíček. Paní učitelky jim je nastříkaly barvami a daly do mikrovlnky. Po vymáchání triček ve vodě se děti těšily na zajímavé vzory, které jim vznikly. Pak si své výtvory pověsily na ramínka a nechaly je usnout do pondělí, kdy si trička dozdobili barvami, tiskátky a fixy na textil. Všichni měli ze své práce velikou radost, protože vznikala originální díla. Ti, kteří měli volnou chvilku, pracovali ve dvojicích a četli si zajímavosti o maskovaném mývalovi a společně si vybarvili omalovánku. Nakonec se ve svých originálních tričkách vyfotili. Příští týden je čeká poslední indiánská akce – výlet do Liščího mlýna ve Frenštátě pod Radhoštěm, který bude probíhat pod vedením „Velké lišky“.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.