KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Kamarádi ze zvířecí říše

3. 6. 2021

Kamarádi ze zvířecí říše

Ve čtvrtek 3.6.2021 si žáci 3.A procvičovali učivo prvouky hraním,  tvořením , hledáním informací a především vzájemnou pomocí při vytváření společného díla. Ve skupinách zpracovávali témata Života v přírodě a zopakovali si tak vše, co se naučili v hodinách prvouky. Každý žák si vyrobil dvě miniknížky, kde najde důležité informace z živočišné říše a ve skupinkách pak vytvořili barevné plakáty s přehledem učiva o zvířecích kamarádech, kterými si vyzdobili prostory školy. Všem se jejich dílo povedlo a při společné práci si děti užily i spoustu legrace.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 13.1.2022

    Žáci 8.A navštíví městskou knihovnu a ve škole proběhne roční prověrka BOZP.

  • 11.1.2022

    Čtvrťáci navštíví knihovnu, páťáci pojedou do divadla, v jídelně proběhne zeměpisná olympiáda.

  • 10.1.2022

    Na výstavu Betlémů se do Brillovky vydali žáci 9.A a také žáci 5.A a 5.B.