KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Karneval školní družiny

19. 2. 2020

Karneval školní družiny

Ve středu 19.2.2020 se děti po příchodu do školní družiny převlékly do svých kostýmů černokněžníků, pirátů, princezen, kuchtíků, zvířátek, sportovců, andílků, ale i velmi nápaditých „předmětů“ jako byla např. Rubikova kostka. V tělocvičně školy se totiž konal tradiční karneval, tentokrát v duchu kouzel. Kromě skvělé hudby, která hrála maskám k tanci, vystoupení taneční skupiny H2B a Static Breakers, si děti zavzpomínaly, jaké to je, pořádně si v zimě zařádit na bobech, pomohly čarodějnici Hátě uvařit kouzelný lektvar a Duhové víle získat nazpět duhové korále. Každý si domů odnášel dáreček z tomboly, ale především skvělé zážitky z tohoto dne.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 4.10.2022

  Druháci budou poznávat lidské tělo a na žáky 5.A čeká rytmický workshop.

 • 3.10.2022

  Odkaz Jana Ámose Komenského budou naplňovat žáci 5.A v průběhu projektového dopoledne.

 • Výstava na stromech

  Členové Ekotýmu se ve čtvrtek 29.9.2022 vydali do parku instalovat obrazové materiály na stromy.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 3

  ŘÍJ
  3.10.2022

  Odkaz Jana Ámose Komenského budou naplňovat žáci 5.A v průběhu projektového dopoledne.

 • 4

  ŘÍJ
  4.10.2022

  Druháci budou poznávat lidské tělo a na žáky 5.A čeká rytmický workshop.