KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Literární klání

6. 6. 2024

Literární klání

Ve čtvrtek 6.6.2024 se žáci 7.B zúčastnili Literárního klání s tématem: A tuhle knihu už jsi četl? Cílem akce bylo podpořit v četbě knížek co největší počet žáků a přesvědčit posluchače, aby si vybranou knihu také přečetli. Tato krásná akce měla za cíl nejen netradiční formou rozšířit zájem o čtení, ale také podpořit spolupráci a kreativitu dětí. Druhý stupeň zastupovala Vanda Plačková (7.B), která si připravila prezentaci komiksu Holmes z Kjóta. Zpracovala ji formou animovaného filmu, se kterým se seznámila na workshopu ve Vrátnici. Třetí ročník Literárního klání se vydařil, děkujeme Vandě za skvělou reprezentaci školy. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.