KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Lyžařský kurz osmáků

25. 2. 2022

Lyžařský kurz osmáků

Lyžařského výcviku pro 8. ročník ve skiareálu Třeštík se od 21. do 25. února 2022 zúčastnilo 40 žáků. Ubytování se stravováním bylo zajištěno na hotelu Sůkenická, který má strategickou polohu přímo na svahu. K samotnému výcviku v lyžování byli žáci rozděleni podle výkonnosti do čtyř skupin. Samotný lyžařský výcvik probíhal za velmi střídavého počasí. I přesto vše proběhlo podle plánu. První, druhé a třetí družstvo si ve čtvrtek vyzkoušelo lyžování na blízkém středisku Sachova studánka. Všichni žáci se buď lyžovat naučili, nebo se v lyžování velmi zdokonalili. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.