Lyžařský výcvik sedmáků

26. 2. 2016

Lyžařský výcvik sedmáků

Lyžařského výcviku pro 7. ročník ve Velkých Karlovicích se zúčastnilo 26 žáků. Ubytování se stravováním bylo zajištěno na hotelu Galík, kde žáci využívali bowlingovou dráhu, saunu nebo stolní tenis. Samotný lyžařský výcvik probíhal na sjezdovkách Horal a Razula za velmi střídavého počasí. I přesto lyžařský výcvik proběhl podle plánu a všichni žáci se buď lyžovat naučili, nebo se v lyžování velmi zdokonalili. Během týdne žáci navštívili i bazén na hotelu Horal.