KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Návštěva v Dětském domově v Zašové

22. 5. 2015

Návštěva v Dětském domově v Zašové

Návštěva v Dětském domově v Zašové
V pátek 22. května 2015 navštívili členové žákovského parlamentu Dětský domov v Zašové. Předali zde čtyři přilby na kolo a sportovní láhve na pití, které byly zakoupeny z části peněz vybraných při vánoční sbírce. Některé děti z naší školy zavítaly do Dětského domova již podruhé a velice se těšily na své kamarády z předchozího setkání. Odpoledne v Dětském domově bylo velice příjemné. Děti z Dětského domova pro naše žáky připravily pohoštění, provedly je po domově a pozvaly na červnové opékání. Z úst pana zástupce ředitele Zwettlera opět zaznělo velké poděkování za věcné dary všem, kteří přispěli finančním obnosem do vánoční sbírky a zpříjemnili tak atmosféru dětem v Dětském domově.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

KONTAKTUJTE NÁS