Novoroční dílnička v 5.A

3. 1. 2022

Novoroční dílnička v 5.A

V úterý 3.1.2022 si děti z 5.A vynahradily již předem naplánované akce - vánoční tvoření, posezení u stromečku a rozdávání dárků, které se měly uskutečnit před Vánoci, ale bohužel třída musela do karantény. Nejprve se děti pustily do výroby novoročního svícnu z přírodních materiálů – dřevěných kotoučů, sušených pomerančů a jablek, šišek, ořechů, skořice, slaměných a dřevěných ozdob. Potom si všichni sedli ke stromečku, společně si zazpívali vánoční písničku a rozdali si dárečky. Děti si z tohoto dopoledne odnášely nejen pěkné výrobky, ale i dárečky, které si navzájem nadělily.