KALENDÁŘ     ·       571 759 761

O cestě kolem světa

17. 6. 2022

O cestě kolem světa

V pátek 17. června 2022 se děti ze školní družiny seznámily se sedmákem Denym, který trávil s rodiči první pololetí své třetí třídy na cestě kolem světa. Deny ukázal žákům fotky a suvenýry z cest, a taky jim povyprávěl zážitky z USA, kde se podíval i do americké školy, z Austrálie – země klokanů a koal, z Nového Zélandu, kde navštívili místo, kde se natáčel známý film Hobit, z Thajska, kde se svezl 
na slonovi a z dalších zemí. Žáci si tak měli možnost naše celoroční téma - „Cesta kolem světa“ – propojit se zážitky někoho, kdo je jen o pár roků starší než oni. Deny byl rád, že se mohl o své zážitky podělit a namotivovat děti k cestování – sám totiž ví nejlíp, že ty nejlepší zážitky jsou ty vlastní! 

 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.

 • Lyžařský kurz sedmáků

  V pátek 16.2.2024 se žáci sedmého ročníku vrátili z pobytového lyžařského kurzu.

 • Ocenění ve výtvarné soutěži

  Ve čtvrtek 16.2.2024 si naše dvě žákyně převzaly v SVČ ocenění za svoje výtvarné práce.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 27

  ÚN
  27.2.2024

  V úterý se uskuteční školní kolo fotbalového McDonald´s cupu tříd na 1. stupni.