KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Odpoledne s čerty a anděly

5. 12. 2022

Odpoledne s čerty a anděly

Na čertí chlup přesně 5.12.2022 se ve školní družině sešli čerti, čertice a andělé, aby si užili zábavné odpoledne. Na začátku se podívali kouzelným kukátkem, jak se v pekle hrají karty, jí kyselé zelí a trénuje vyplazování jazyků. Nechybělo vaření guláše, ale nejdříve si děti musely postavit hranici z dřeva a teprve potom se mohlo začít v kotlíku vařit. Děti si zatančily, proběhla i honička s krkolomnou říkankou“ Řeřicha, ředkev, křen a tuřín, držte mě, držte, já dnes zuřím“. Vyzkoušely si vystrašit svého souseda a čertovské tvoření skončilo velkou trhací pranicí. Na závěr malí čertíci a andělíčci loupili čertovské babičce papírové perníčky, které se nakonec proměnily ve skutečné dobroty.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.

 • Odpoledne s čerty a anděly ve ŠD

  Děti z 2. a 5. oddělení školní družiny prožily ve čtvrtek 7.12.2023 čertovské odpoledne.

 • Anglické divadlo pro sedmáky

  Všichni žáci 7. ročníku se ve čtvrtek 7.12.2023 vydali do Valašského Meziříčí na divadlo.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 12

  PRO
  12.12.2023

  Žáky 7.C čeká workshop zaměřený na první pomoc a odpoledne proběhnou besídky ve 2.C a 2.B.