KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Osmáci uplatňují svoji angličtinu

26. 4. 2019

Osmáci uplatňují svoji angličtinu

V pátek 26. dubna 2019 se žáci osmých tříd zúčastnili divadelního představení v angličtině Last Wish. V Janíkově stodole žáky uvítali herci zlínského Divadelního centra, kteří se představili s anglicko – českou adaptací Werichovy povídky „ Král měl tři syny“. Hra pojednává o pomíjivosti bohatství a poukazuje na to, že dobré rodinné vztahy mají v lidském životě tu opravdovou hodnotu. Vtipně pojaté představení se žákům moc líbilo, zároveň si tímto netradičním způsobem rozšířili slovní zásobu a přesvědčili se o tom, že mluvené angličtině bez potíží rozumí.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.