Podzimní projektový den ve 3.B

13. 10. 2022

Podzimní projektový den ve 3.B

Ve čtvrtek 13.10.2022 prožila třída 3.B podzimní projektový den. Děti se rozdělily do skupin, každá z nich si vymyslela svůj název a takto pracovaly celé dopoledne. Nejprve si každá skupinka vylosovala dvě otázky, týkající se podzimu, pak děti vybarvovaly dráčka, do kterého doplňovaly souhlásky a také  vyráběly z přinesených přírodnin skřítka. Každý skřítek byl originálně pojmenovaný a děti ho kreativně popsaly ve slohovém cvičení. Závěr dne patřil návštěvě lesa, kde žáčci vytvářeli domečky pro zvířátka z přírodnin. Děti během dne sbíraly body za splněné úkoly a nakonec všichni získali sladkou odměnu a mnoho podzimních zážitků.