KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Podzimní putování se skřítkem Všetečkou

22. 11. 2019

Podzimní putování se skřítkem Všetečkou

V pátek 22.11.2019 se celá školní družina vydala na putování přírodou po stopách zvířátek. Cestou děti provázel skřítek Všetečka, který si pro ně připravil zajímavé úkoly, u nichž všichni prokázali spoustu znalostí o životě lesní zvěře. Děti poznávaly nejen stopy zvířat, určovaly listí stromů, pod nimiž je uložen ježek k zimnímu spánku, zazpívaly skřítkovi písničku o bobrovi, ale plnily také další skřítkovské úkoly. Společnými silami se dětem podařilo splnit všechny úkoly a skřítek je odměnil sladkým překvapením.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

 • Uzavření tělocvičen

  Od pátku 13.3.2020 jsou obě tělocvičny uzavřeny i pro veřejnost a sportovní oddíly.

 • Úkoly pro žáky

  Žáci dostávají práci domů prostřednictvím e-mailu rodičů nebo systému DM Software (přes PC).

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 15

  DUB
  Zápis do 1. ročníku

  Ve středu 15. dubna 2020 proběhne zápis do 1. ročníku bez účasti dětí.

KONTAKTUJTE NÁS