KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Pohádkové odpoledne v lese

3. 6. 2022

Pohádkové odpoledne v lese

V pátek 3.6.2022 se děti školní družiny vypravily do lesa za školou, kde pro ně byly nachystány soutěže motivované klasickými pohádkami. Děti se utkaly v běžeckém závodě mezi stromy, které byly označeny hlavními postavičkami z pohádky O veliké řepě, pomohly mravenečkům posbírat korálky pro Zlatovlásku, snažily si ulovit rybičky z rybníku, které hlídala paní vychovatelka v roli vodníka, pokusily se jako krtečci prolézt temnou chodbičkou a na stanovišti u dědy Vševěda si procvičily svou paměť a prostorovou orientaci. Své znalosti klasických pohádek si prověřily během hledání a určování pohádek podle obrázků. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 29.11.2022

    Třída 8.B připravuje benefiční bleší trh, jehož výtěžek věnuje na dobročinné účely.

  • 28.11.2022

    Na žáky 3.A čekalo projektové dopoledne zaměřené na adventní čas.

  • Adventní slavnost v 1.C

    V pátek 25.11.2022 žáci 1.C během projektového dopoledne přivítali nastávající adventní čas.