KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Pololetní nocování ve škole

28. 1. 2015

Pololetní nocování ve škole

Pololetní nocování ve škole
Ve středu 28.1.2015, den před pololetním vysvědčením, měli žáci 6.B jedinečnou možnost strávit večer a noc ve škole. Tato dlouho očekávaná akce se těšila velkému zájmu a nadšení. Celý večer se nesl ve strašidelném a detektivním duchu. Nejprve se šesťáci stali obyvateli městečka Palerma a odhalovali krutou mafii. Poté přišly na řadu Černé historky - překvapivé, zamotané detektivní příběhy, kdy se pomocí důvtipných otázek snažili dopracovat k tomu, jak se celý příběh odehrál. Mezitím jim značně vyhládlo a už netrpělivě očekávali, až dovezou objednanou pizzu. Po večeři nastalo to hlavní - velmi obávaná stezka odvahy! Pustili se jeden po druhém do ztemnělých chodeb školy, kde na ně "něco" číhalo. Každý účastník dostal na cestu své podepsané strašidlo, které na konci stezky zanechal jako důkaz toho, že dorazil až do samého cíle. Nesměla chybět ani pyžamová párty, promítání fotografií nebo závěrečný film, po kterém se odebrali do hajan, aby se na vysvědčení pěkně vyspali.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 25.2.2020

  Prvňáci a druháci půjdou do kina na představení Zapomenutá pohádka.

 • 24.2.2020

  V pondělí začal přihlášeným žákům na 1. stupni týdenní výběrový lyžařský kurz s dojížděním.

 • Výběrový pobytový lyžařský kurz

  V pátek skončil výběrový lyžařský kurz žáků 4. až 9. ročníku.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 25

  ÚN
  Dotazníkové šetření

  Do 25.2.2020 mají rodiče našich žáků možnost vyjádřit svoji spokojenost se školou.

 • 25

  ÚN
  25.2.2020

  Prvňáci a druháci půjdou do kina na představení Zapomenutá pohádka.

KONTAKTUJTE NÁS