KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Předškoláci navštívili 1.A

10. 4. 2024

Předškoláci navštívili 1.A

Ve středu 10.4.2024 navštívili třídu 1.A kamarádi z mateřské školy 5. května. Celá třída děti přivítala jejich každodenním pozdravem a hned v úvodu jim předvedla, jak umí poznávat psací písmena a číst slova. Nejenom prvňáčci, ale i děti ze školky si hravě poradili s hádankami ve slabikáři, které pro ně připravil kocourek Sam. Také si společně zaběhali s plácačkami a vypočítali tak správně několik příkladů z matematiky. Nechyběla ani početní aktivita Tik Tak Bum, společná hra Na ozvěnu a malá sladkost. Na závěr si všichni u klavíru zazpívali písničku Měsíce, kterou se předškoláci velmi rychle naučili.  Prvňáčkům udělal velkou radost krásný  dárek - čmelák, který dostali od kamarádů ze školky. Všechny děti si celou návštěvu moc užily a my už se těšíme na naše budoucí prvňáčky, se  kterými se u nás potkáme v září ve školních lavicích.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.