KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Předvánoční setkání prvňáčků s deváťáky

12. 12. 2019

Předvánoční setkání prvňáčků s deváťáky

V úterý 10.12. a ve čtvrtek 12.12.2019 se v rámci projektu Děti dětem opět potkali prvňáčci s deváťáky, aby si připomněli některé vánoční písně a zvyky. A protože k Vánocům neodmyslitelně patří také krásné pohádky, jednu si společně přečetli a nakreslili. Veliké nadšení sklidilo pouštění lodiček, ale největší radost prvňáčkům přeci jen udělaly malé dárečky, které od svých deváťáků dostali pod třídní stromeček.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • 4.1.2021

    Po prázdninách se k prezenční výuce vrátili žáci 1. a 2. ročníku, ostatní žáky čeká distanční výuka.

  • Dopolední vánoční besídky

    Ve většině tříd probíhal v pátek 18.12.2020 netradiční vánoční program.

  • Vánoční výroba svíček

    Děti ze 4. oddělení školní družiny vyráběly svíčky ze včelího vosku.

KONTAKTUJTE NÁS