KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Projektový den v 1.B

22. 5. 2023

Projektový den v 1.B

V pondělí 22.5.2023 žáčci z 1.B zažili projektový den Učíme se v přírodě. Hned ráno nastartovali den rozcvičkou na školním hřišti, poté si na čerstvém vzduchu trénovali psaní, čtení a počítání. Po malé svačince vyrazili prvňáčci do lesa. Během cesty plnili pátrací hru, ve které poznávali a hledali květiny, zvířata, stromy a další zajímavé věci ze seznamu. Nechyběla ani chvilka umění, z přírodnin děti vytvořily rozkvetlý obraz a zazpívaly si píseň o stromech. Celý den strávený v přírodě si prvňáčci s paní učitelkou moc užili a zářili jako sluníčka.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.

 • Třeťáci hráli golf

  Třeťáci se v pondělí 24.6.2024 vydali na golfové hřiště, kde pronikali do tajů golfu.

 • Ekotým připravil akci pro druháky

  Velmi zajímavou akci s motýlí tematikou si v pátek 24.6.2024 připravil Ekotým pro druháky.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 26

  ČER
  26.6.2024

  Žáci 7.A se vydají ráno na golfové hřiště a ve středu odpoledne se bude konat zahradní slavnost.