KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Putování za švestkovou vůní

14. 9. 2019

Putování za švestkovou vůní

Putování za švestkovou vůní
V sobotu 14.9.2019 se v dopoledních hodinách konal již 22. ročník velmi oblíbené akce Putování za švestkovou vůní. Letos se putování zúčastnilo 67 rodinných a žákovských družstev. Některá družstva už brzy ráno čekala na registraci, aby mohla co nejdříve vyrazit na trať v okolí školy. Naši učitelé připravili pro 215 účastníků (89 dospělých a 126 dětí) na pěti stanovištích nelehké úkoly vyžadující postřeh, obratnost, přesné oko, znalosti a týmovou spolupráci. Většina týmů si s těmito úkoly hravě poradila včetně průběžného úkolu (TRNKA). Na závěr si každý účastník pochutnal na výborných švestkových koláčích, které napekly naše paní kuchařky. Vzhledem k tomu, že i počasí bylo naprosto ideální, se celá akce setkala s velmi pozitivním hodnocením dětí i rodičů.


Výsledky:
25 bodů – Válkovi (7.A), Vokatí (1.A), Švecovi (2.A), Bačíkovi (5.B), Petersenovi (4.A), Juříčkovi (3.B), Fuksovi (6.B), Karafiátovi (5.B), Hlavoňovi (5.B), Burdová + Štruncová + Vejtasová + Zbranková (9.B), Semela + Filip + Semelová (6.B)
24 bodů – Hlucháňovi + Křenková (6.B), Surých (1.A), Farníkovi (2.B), Rozkošní + Pospíšilová (3.A), Frnkovi (3.C), Chýlkovi (5.B), Smetanovi (3.A), Vávrovi (2.B), Skopoví + Adamec (6.A), Porubovi (4.A), Wolkovi (1.A), Hanyšovi (4.B), Maleňákovi (1.A), Stillerovi + Drkulová + Galusová (3.A), Drozd + Bil + Mirvald (7.B), Rumplík a spol. (9.A)
23 bodů – Janáčovi (1.B), Chmelařovi (2.B), Tůmovi (2.B), Sedláčkovi (1.B), Smilkovi (2.A), Kretovi (2.B), Křesťanovi (2.A), Obšivačovi (1.B), Keslerovi (1.B), Dopaterovi (1.A), Zbrankovi (9.B), Porubští + Salamon (4.A), Vránovi (2.B), Škroníčková + Hanyšová + Salamonová + Divínová (7.A)
22 bodů – Urdovi + Láníčková (4.A), Baratkovi (2.A), Uhříkovi (4.A), Opálení (2.B), Jahodovi (3.B), Chalupovi (1.B), Plačkovi (3.B), Suchankovi (1.B), Vrábelovi (4.A), Horákovi (2.B), Pečenkovi (1.A), Gajdůšková + Pobořilová (6.A), Šrámek + Pobořil (3.B), Holas team
21 bodů – Jantačovi (2.A), Mizerovi (4.B), Knapkovi (2.B), Šimandlovi (2.B), Šmajstrlovi (2.A), Turoňovi (1.A), Hrachovcovi (3.C), Páleníčkovi (1.A), Janešíkovi (1.A), Borbinčákovi (1.B)
20 bodů – Chorovští (3.A)
19 bodů – Halamíčkovi (1.B)

Všem družstvům děkujeme za účast a předvedené výkony, už teď se těšíme na setkání s vámi na dalším ročníku.
 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

KONTAKTUJTE NÁS