Rozlučka s 5.B

21. 6. 2018

Rozlučka s 5.B

Pět roků uběhlo jako voda a nastal čas společně se rozloučit s našimi páťáky, kteří již příští školní rok přechází na druhý stupeň. První letní den, 21. června 2018, se na školním hřišti pod korunami stromů sešli žáci 5. B. Společně s rodiči a příbuznými si přišli užít jeden z posledních školních dnů před vysvědčením. Žáci měli pro rodiče připravené dvě společné básničky o přátelství a dojemnou písničku Nad stádem koní, při níž málokteré oko zůstalo suché. Nechyběl ani dárek od paní učitelky, slavnostní symbolický přípitek, opékání špekáčků a oblíbené míčové hry za účasti i některých dospělých. Čtvrteční dopoledne se opravdu vydařilo a co říct na závěr? Krásné léto, „třído“, budete nám chybět!