KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Škola v přírodě

14. 6. 2019

Škola v přírodě

V pátek 14.6.2019 se žáci 5.C vrátili z pětidenní školy v přírodě na hotelu Čarták na Hutisku. První den sportovali, stříleli ze vzduchovky a hráli různé hry. Druhý den navštívili „Balaton“ v Novém Hrozenkově a ve středu odpoledne přivítali rodiče při společném táboráku. Ve čtvrtek zašli páťáci do blízké Zvonice, informačního centra, nakoupit drobné dárky a odpoledne si vyšli na krátký výlet na Kotlovou. Pobyt na horách všichni kladně hodnotili, chválili dobré jídlo a každodenní plážovou přehazovanou ve večerních hodinách. Poslední společné dny si žáci 5.C opravdu užili. Každý odjížděl domů s krásnými zážitky a úsměvem na tváři.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.