KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Škola v přírodě

14. 6. 2019

Škola v přírodě

V pátek 14.6.2019 se žáci 5.C vrátili z pětidenní školy v přírodě na hotelu Čarták na Hutisku. První den sportovali, stříleli ze vzduchovky a hráli různé hry. Druhý den navštívili „Balaton“ v Novém Hrozenkově a ve středu odpoledne přivítali rodiče při společném táboráku. Ve čtvrtek zašli páťáci do blízké Zvonice, informačního centra, nakoupit drobné dárky a odpoledne si vyšli na krátký výlet na Kotlovou. Pobyt na horách všichni kladně hodnotili, chválili dobré jídlo a každodenní plážovou přehazovanou ve večerních hodinách. Poslední společné dny si žáci 5.C opravdu užili. Každý odjížděl domů s krásnými zážitky a úsměvem na tváři.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 23.1.2020

  Ve školní jídelně se bude konat školní kolo konverzační soutěže z angličtiny.

 • 22.1.2020

  Čtvrťáci navštíví knihovnu a v učebně Př se uskuteční školní kolo biologické olympiády.

 • Pozvánka na školní ples

  Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na školní ples v sobotu 8.2.2020 do restaurace Písečná.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 23

  LED
  23.1.2020

  Ve školní jídelně se bude konat školní kolo konverzační soutěže z angličtiny.

 • 8

  ÚN
  Pozvánka na školní ples

  Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na školní ples v sobotu 8.2.2020 do restaurace Písečná.

KONTAKTUJTE NÁS