KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Školní bufet 4.A

4. 5. 2022

Školní bufet 4.A

Ve středu 4.5.2022 připravily děti ze 4.A pro ostatní žáky a zaměstnance školy k prodeji spoustu úžasných dobrot či drobných dárečků. Na své si přišli milovníci sladkého, kteří mohli zakoupit například krásně nazdobené cupcaky všemožných příchutí, věnečky, řezy, perníčky, domácí koblížky, ovocné košíčky či špízy.  Ze slaných chutí návštěvníky lákaly tyčinky, rohlíčky, šneci různých příchutí, křupavé bramboráčky či italská focaccia nebo ukrajinské pirožky. K prodeji byly i drobné dárečky pro maminky, štěstíčka nebo náramky a prstýnky, které děti vlastnoručně vyrobily. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • 6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.

 • Den dětí

  Ve čtvrtek 1.6.2023 měla každá třída svůj individuální program v rámci Mezinárodního dne dětí.

 • Běh pro radost

  Ve středu 31.5.2023 se naše škola stala nejúspěšnější výpravou v Běhu pro radost.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 6

  ČER
  6.6.2023

  Žáci 3.B navštíví závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ v Janíkově stodole.