KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Skvělý úspěch v recitaci

26. 4. 2022

Skvělý úspěch v recitaci

Ve středu 30.3.2022 proběhlo v Základní umělecké škole v Rožnově pod Radhoštěm okresní kolo recitační soutěže. Tohoto kola se zúčastnili tři žáci naší školy, skvělý výkon podali Štěpán Černohorský (4.A), Ella Drápalová (1.A) a Johana Novotná (6.B). Ve II. kategorii získal 2. místo Štěpán Černohorský a ve III. kategorii získala 1. místo Johana Novotná. Oba postoupili do regionálního kola, které se konalo v úterý 26.4.2022 v Klubu kultury v Uherském Hradišti. V kategorii II nás skvěle reprezentoval Štěpán Černohorský, který recitoval báseň O Drákulovi a Novákové z 3.C. Přestože se neumístil na medailové pozici, jeho výkon byl úžasný. V kategorii III nás reprezentovala Johana Novotná, která recitovala báseň Poezie. Johana svým excelentním výkonem oslnila odbornou porotu a postoupila na Celostátní přehlídku dětských recitátorů, která se bude konat 10. až 16.6. ve Svitavách. Tato přehlídka dětských recitátorů je přehlídkou nejzajímavějších a nejinspirativnějších vystoupení dětských sólových recitátorů z celé České republiky. Gratulujeme! Oběma žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Hurá, prázdniny!

    V pátek 1.7.2022 začaly hlavní prázdniny, které potrvají až do středy 31.8.2022.

  • Rozloučení s deváťáky

    V pátek 24.6.2022 se deváťáci důstojně a s grácií rozloučili s naší základní školou.

  • Pralinky s příběhem

    Ve středu 22.6.2022 se děti ze 4. oddělení školní družiny vydaly do pralinkárny ve Valašském Meziříčí.