KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Slavnost v Království čtenářů

3. 12. 2020

Slavnost v Království čtenářů

Čtvrteční dopoledne 3.12.2020 prožívali prvňáčci ve velmi slavnostní atmosféře. Princezny a princové z 1. A plnili rozmanité úkoly zahalené rouškou tajemna, aby vysvobodili zakletá písmenka a prokázali své čtenářské dovednosti. Vyvrcholením tohoto dne bylo přijetí u samotného pana krále. Královské děti mu předvedly, jak už umí číst slabiky, slova i věty z Živé abecedy. A protože všechny svůj úkol statečně zvládly, obdržely z rukou pana krále kouzelnou knihu, zvanou Slabikář, která jim otevře dveře do čtenářského světa a odhalí jeho tajemství. A jak to bývá na správné slavnosti, nechyběla ani hudba a něco na zub.

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

 • Jarní prázdniny

  V pondělí 8.3.2021 začínají dětem týdenní jarní prázdniny.

 • Uzavření školy pro všechny žáky

  Vzhledem k vyhlášeným opatřením přecházejí na distanční výuku i žáci 1. a 2. ročníku.

 • 25.2.2021

  Ve čtvrtek 25.2.2021 začne platit ve škole mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI

 • 8

  BŘE
  Jarní prázdniny

  V pondělí 8.3.2021 začínají dětem týdenní jarní prázdniny.