Soutěž „Máme rádi přírodu“

31. 3. 2015

Soutěž „Máme rádi přírodu“

V průběhu měsíce března se žáci 7. ročníku v rámci hodin výtvarné výchovy zapojili do celostátní výtvarné, literární a fotografické soutěže „Máme rádi přírodu“. Téma letošního ročníku bylo: „Co by na to Země řekla?“  Žáci se měli zamyslet nad tím, co by nám Země asi sdělila, kdyby mohla mluvit. Od svého vzniku zažila spoustu věcí, prožila s námi celý náš vývoj. A ruku na srdce, ne vždy jsme se k ní chovali zrovna pěkně. Pochválila by nás, či by si stěžovala? To vše se žákům podařilo krásně výtvarně ztvárnit a tvůrci těch nejhezčích a nejnápaditějších prací budou možnost soutěžit o pěkné ceny.