KALENDÁŘ     ·       571 759 761

Spolupráce prvňáčků a deváťáků

17. 12. 2020

Spolupráce prvňáčků a deváťáků

I v kovidové době navázali naši žáci 1. a 9. tříd na vzájemnou celoroční spolupráci. Tentokrát každý přispěl svým výtvarným nadáním. Deváťáci vyrobili z papíru vánoční přání ve tvaru zvonku, z něhož jednu polovinu sami vybarvili dle libosti. A aby to druhému zvonečku nebylo líto, z poloviny hotový výrobek se dostal pod ruce těch nejmladších žáků naší školy. Ti se ve čtvrtek 17.12.2020 s neskrývanou radostí pustili do realizace a krásnými barvami a obrázky ozdobili zvon druhý. Vznikla tak vskutku nádherná vánoční přání. Všichni už se těší na další společnou akci, kde stejně jako nyní zvládneme dodržet všechny hygienické předpisy. 

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Anglická snídaně v 7.A

    Část žáků 7.A se sešla ve středu 29.3.2023 ráno na společné snídani v anglickém stylu.

  • 31.3.2023

    Společnou akci chystají deváťáci se svými malými kamarády z prvních tříd.

  • 29.3.2023

    Do klubu Vrátnice se vydaly třídy 3.C, 4.AB, 5.AB a 6.C na projekci dokumentárních filmů.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI